Hakkımızda

Modern hayatı yine aynı şekilde modern giyim ile öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın ve daha iyi bir görünümün standartlarını oluşturmak için çalışan Merty Moda, 8 mart 2021'de kurulmuştur. Çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli, en güvenilir ve en uygun ürünleri temin etmekten mutluluk duyarız. Şirketimizin amacı siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünerek her daim şık giyinmenizi sağlamaktır.

 

Misyon

Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere; müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu hızlı ve müşteri odaklı anlayışımızla,  yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektörde saygınlık kazanmak.
 

Vizyon

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektörde öncülük eden giyim ile Türkiye’nin en büyük marka şirketlerinden biri olmak.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...